IR-Realty - надійний партнер у сфері нерухомості

Наша компанія IR-REALTY надає усі види ріелторських послуг на базі власного каталогу об’єктів, розвиненої мережі агентів по території усього Закарпаття, досконалої законодавчої бази задля правильного оформлення документації на землю та нерухоме майно.
Продаж, купівля, здача в оренду нерухомого майна несе в себе високі ризики у зв’язку зі складністю процедури оформлення та обов’язковою ідентифікацією власника нерухомості. За договором з ріелторським агентством покупець, продавець, орендодавець або наймач приміщення отримують консультаційну допомогу та додатковий правовий захист при укладанні будь-яких угод. Першим кроком у роботі з клієнтом для нас є ознайомлення з каталогом об’єктів за категоріями, другий крок – історія об’єктів (інформація, яка систематизована та надається у комплексі задля того, щоб клієнт міг об’єктивно оцінити пропозицію). Потім ми забезпечуємо виїзд клієнта разом з нашим представником для огляду і переговори з іншою стороною. Укладання угоди відбувається за нашої присутності та з залученням нотаріуса у випадках, коли нотаріальні дії є обов’язковими.
Види ріелторських послуг IR-REALTY наступні:
  • Купівля та продаж нерухомого майна: квартири, будинки, будівлі, котеджі, складські та виробничі приміщення, земельні ділянки
  • Оренда нерухомого майна та земельних ділянок. Варіанти оренди майна за терміном оренди, з можливістю викупу та без, зміна цільового призначення орендованої нерухомості тощо.
Житлова нерухомість в оренду має поділ на «для проживання», «для відпочинку». За видами це квартири, окремі будинки, таунхауси, котеджі. Комерційні приміщення, які здаються в оренду або продаються, можливо вибрати за спеціалізацією: -торговельні та торговельно-розважальні, бари, ресторани, кафе, -офісні приміщення чи будівлі, - побутового обслуговування (аптеки, салони, перукарні тощо), -виробничі та складські, -некапітальні споруди для комерційної діяльності (кіоски, МАФи, павільйони або комплекси павільйонів). Купівля/продаж та оренда землі мають поділ на землі сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення з додатковим визначенням цілей подальшого використання земельної ділянки. Найбільш поширені в Закарпатському регіоні землі з визначенням «для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку». Також є попит на земельні ділянки «для садівництва». До комплексу послуг нашого агентства входять консультації ріелтора, юридичні послуги зі складання договорів, перевірки пакетів документів, у тому числі технічні паспорти, довідки оцінки майна, витяги з ДЗК (Державного земельного кадастру), Реєстру прав на нерухоме майно і весь спектр нотаріальних послуг.
Замовити дзвінок