ПРАВИЛА ТА УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ (надалі – Умови або Правила)

ФОП «Рега Ігор», ідентифікаційний номер 2839606934 (надалі – Володілець Сайту та/або Адміністрація Сайту » «) надає Вам послуги як з некомерційного, так і з комераційного використання Сайту » » (надалі за текстом — Послуги). Комерційне використання Сайту » » може додатково регулюватись іншими договорами, укладеними безпосередньо із замовниками таких послуг.

 

Умови обмеження відповідальності

 

При реєстрації на Cайті «IR-Realty» (надалі– Сайт), а також користуючись Сайтом, Користувач погоджується з цими Правилами і приймає на себе зазначені в цих Правилах права і обов’язки, пов’язані з використанням Сайту.
Інформація, що міститься на даному Сайті, не може бути відтворена чи використана для публікацій без письмового дозволу Володільця Сайту та/або Адміністрації Сайту » «. Копіювання інформації, що міститься на даному Сайті, може здійснюватися тільки фізичними особами для особистого (некомерційного) користування.
Передача SMS-повідомлення для оплати послуг сайту є послугою, що надається оператором мобільного зв’язку, грошові кошти за доставлене повідомлення не повертаються. Відповідальність за коректність відправленого SMS-повідомлення несе Користувач, і у разі помилки грошові кошти за послуги не повертаються! Увага! Будьте уважні при наборі повідомлення, відправляйте повідомлення тільки один раз.
Ні в якому разі Володільці і Адміністрація Сайту » » не несуть відповідальності за збитки, що виникли у зв’язку з використанням або неможливістю використання цього Сайту.
Адміністрація Сайту » » залишає за собою право на зміну інформації на даному Сайті, у тому числі внесення змін до даних Правил, без попередження.
Загальні правила
Увага! Дані правила відносяться як до безкоштовних, так і до платних оголошень, які публікуються на Сайті » «. Порушення правил публікації може привести до обмеження доступу Користувача на Сайт на тривалий термін та/або безстроково (за рішенням Адміністрації Сайту).

 

Всі оголошення приймаються до публікації тільки українською та/або російською мовою, і мають бути написані кирилицею.
Оскільки Користувач Сайту самостійно, на власний розсуд і без контролю з боку Адміністрації Сайту розміщує рекламні оголошення на Сайті «IR-Realty.com», то Користувач вважається Рекламодавцем і Рекламорозповсюджувачем по відношенню до всіх оголошень, розміщених на Сайті » » з усіма можливими наслідками, передбаченими Законом України «Про рекламу».
Під час реєстрації:
Вкажіть правильний вид діяльності. Якщо ви надаєте рієлторські послуги/займаєтесь рієлторською діяльністю – виберіть статус «Рієлтор». Якщо ви представляєте Агентство нерухомості – вкажіть статус «Агентство». Якщо ж ви Власник нерухомості – вибирайте статус «Власник».
Зверніть увагу! Якщо ви неправильно вказали вид діяльності, Адміністрація Сайту має право змінити його, повідомивши вас про це шляхом направлення електронного листа на контактну адресу або у шляхом надіслання Вам повідомлення та/або VIBER-повідомлення, або шляхом телефонного дзвінка на контактний номер телефону, зазначений під час реєстрації.
Вкажіть коректну контактну email-адресу. Вона буде головним каналом зв’язку між Вами та Адміністрацією Сайту, на яку Вам будуть надіслані підтвердження публікацій оголошень, а також важлива інформація, пов’язану з вашим обліковим записом.
Вкажіть існуючий контактний номер телефону. Віртуальний номер телефону не підходить, оскільки на нього не приходять SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Якщо код не прийшов протягом доби — напишіть нам на адресу електронної пошти:
Пройдіть процедуру верифікації через Bank ID. При верифікації Адміністрація Сайту отримує ваші Прізвище, Ім’я та По-батькові.
Важливо! Одна людина має право зареєструвати один акаунт. Акаунти-клони перевіряються Адміністрацією Сайту і видаляються без повідомлення та без права повторної реєстрації.

 

Профіль:

 

Вкажіть дійсні Прізвище, Ім’я та По-батькові. Не допускається написання ПІБ латиницею, вказівка в імені цифр (у тому числі – мобільного номеру) або ж використання псевдонімів. Акаунти, які мають некоректні ПІБ можуть бути видалені Адміністрацією Сайту без попередження.
Адміністрація Сайту має право змінити ваші Прізвище, Ім’я та По-батькові у відповідності до даних, отриманих під час вашої верифікації через Bank ID.
У профілі повинно бути вказано поточне місто проживання і діяльності.
Особисте фото в профілі повинно бути чітке (на ньому має бути обличчя Користувача без сторонніх предметів), картинки і логотипи – не допускаються. Якщо ви представляєте Агентство нерухомості — обов’язковим є наявність логотипу такого Агентства (фотографії та панорами не допускаються).
При розміщенні оголошення, будь ласка, пам’ятайте, що:
Оголошення повинне містити максимально детальну інформацію про об’єкти нерухомості, які Ви пропонуєте;
Заголовок оголошення повинен відповідати його змісту;

Не знайшли потрібного варіанту?

Залиште заявку, і ми з вами зв’яжемость, і обов’язково підберемо те що необхідно

Це інформаційний сайт агенства з нерухомості IR-Realty:
Знайти найповнішу інформацію про об’єкти нерухомості на вторинному ринку та в новобудовах України та Європи, а також відомості про навколишню інфраструктуру та унікальні фото об’єктів нерухомості.