Послуги з управління (керування ) нерухомістю на час відпустки клієнта

    Послуга з управління нерухомістю на час відсутності (відпустки тощо) клієнта є поширеною у Європі та Туреччині та зараз набирає популярності на українському ринку. В управління передають як маленькі квартири, так і багатоповерхові будівлі, у тому числі VIP-класу. Наше агентство IR-REALTY надає усі види послуг, що входять до комплексу «управління нерухомим майном». Це  повний нагляд та сервіс, сплата поточних рахунків ЖКГ, прибирання, утримання приміщень у належному стані.

   Головна перевага агентства - усі права та обов’язки клієнт набуває згідно з договором, що складається у відповідності до чинного законодавства (ст. 1030-1044 ЦКУ) з врахуванням особливостей кожного об’єкту та побажань власника.

   Повна письмова фіксація стану майна, яке передається в управління, гарантує утримання його у належному стані та визначає відповідальність управителя за псування, пошкодження або погіршення нерухомості, інтер’єрів та речей як єдиного об’єкта. За побажанням клієнта ми здійснюємо фотофіксацію майна під час укладання договору та після закінчення його дії (до підписання акту виконаних робіт). Отже, усі моменти, що є для вас важливими, викладаються окремо у письмовій формі. Це забезпечує повну гарантію збереження нерухомості та інших речей, переданих в управління.

   Контроль за вашим майном ми здійснюватимемо регулярно з повним дотриманням правил, визначених у договорі. Важливо, що у ситуаціях, коли у приміщення необхідно надати доступ аварійним службам чи іншим особам, ми оперативно інформуємо про це власника та забезпечуємо доступ тільки у присутності наших представників з наступним звітом клієнту.

    До послуг управління нерухомим майном на час відсутності хазяїв входить:

  • прибирання приміщень та сервіс комунікацій
  • контроль за станом техніки та меблів, за бажанням клієнтів також догляд за квітами, садом тощо
  • фіксація показників лічильників
  • оплата комунальних платежів, проведення за потреби звірок за розрахунками з підприємствами ЖКГ
  • надання власнику звіту (щомісяця або в інші терміни за побажанням клієнта) про стан нерухомості та іншого майна всередині об’єкту, прийнятого в управління
  • готуємо об’єкт до повернення господарів (генеральне прибирання, інші послуги за договором)
  • у разі, якщо майно передано в оренду, ми від імені власника слідкуємо за своєчасною оплатою та станом майна з наданням звітів
    
     На прохання клієнта нерухомість в управлінні може бути здана в оренду нашим агентством. У цьому випадку ми рекламуємо об’єкт, проводимо пошук орендарів та підписуємо договори (за попереднім погодженням з власником), контролюємо своєчасність платежів та приймаємо об’єкт, коли сплив термін оренди. Впродовж всього строку наше агентство IR-REALTY здійснює і юридичний супровід орендних відносин.

    З вернутись до IR-REALTY по надання послуг управління нерухомістю на час вашої відпустки або довготривалої відсутності – це захистити майно юридично та забезпечити підтримання усього приміщення чи будинку у належному стані з повним контролем за нерухомістю у режимі online.
Замовити дзвінок