Консультації укладання договорів та інших документів з нерухомості

   


Консультації укладання договорів та інших документів які стосуються нерухомості

Оформлення угод купівлі-продажу, оренди, дарування нерухомості – справа, яка потребує спеціальних знань у двох сферах: українське законодавство, ринок нерухомості.

Консультації ріелтора від нашого агентства IR-REALTY на платній основі передбачають повне інформування щодо стану ринку нерухомості у сегменті, який вас цікавить. Вам буде надано аналітику цін та динаміку їхніх коливань з рекомендаціями по продажу/купівлі або оренді по періодах, коли ринок має найбільш вигідні для вас покажчики. До аналітики ріелтора належить і складання інформаційної картки вашої нерухомості/нерухомості, яку ви хочете придбати. Наприклад, популярними запитами на ринку житла в певний час стають квартири з краєвидом на відкритий простір, але клієнт, житло якого має таку перевагу, робить акцент на високої стелі та дизайн-студії.

Ріелтор рекомендує змінити ці характеристики за пріоритетами – і ваша квартира потрапляє у ТОП-продажів. Ці нюанси відомі лише спеціалістам, які працюють на ринку постійно і ведуть аналітичну базу попит-пропозиція. Саме тому наше агентство надає можливість отримати платну консультацію ріелтора як окрему послугу, яка допоможе зорієнтуватися щодо перспектив, визначити пріоритети та розібратися у нюансах ринку. Правильне позиціювання заощадить досить грошей та скоротить терміни продажу, купівлі або знаходження потрібного варіанту оренди. Юридичні консультації по операціях з нерухомістю, що пропонує наше агентство, передбачають складання або перевірку на відповідність чинному законодавству окремих документів або повного пакета оформлення майна.

Ми робимо аналітичні довідки за даними державних реєстрів Речових прав та інших. Тобто, першим кроком задля вирішення питання продажу чи оренди нерухомості або земельної ділянки має бути з’ясування історії об’єкта: чи не накладено на нерухомість арешт, чи є сертифікат готовності, хто саме є власником. Також наші нотаріуси можуть надати історію запитів у Реєстрі нерухомості по Вашому об’єкту, тобто повну довідку з дати існування Реєстру, хто і коли робив запити стосовно вашого майна. Послуги, які може надати наш юрист, забезпечать вам повну законність оформлення угоди та унеможливлять визнання правочину недійсним (ст. 215, 203 ЦКУ), що є найбільшим ризиком. Визнати правочин недійсним можливо, якщо угоду складено з порушенням норм чинного законодавства. Звертаємо увагу на те, що тільки впродовж останніх 4 років перелік документів, які подаються задля оформлення права власності на нерухоме майно змінювався тричі.

Крім того, юридична консультація надасть інформацію щодо того,
-яку саме оцінку майна (ця позиція обов’язкова для продажу) ви маєте отримати з визначенням цілей оцінки,
-які податки сплачуються при продажу нерухомості та у яких саме випадках використовується пільга, а податок є нульовим,
-форма заяв співвласників житла, що продається або здається в оренду,
-грошова оцінка землі,
-отримання витягу з Державного земельного кадастру (обов’язковий задля оформлення продажу та оренди землі),
-розрахунок адмінзбору за державну реєстрацію права власності тощо.

Агентство IR-REALTY гарантує, що розрахунок податків та зборів, які потрібно сплатити, заощадить ваші кошти, професійна консультація ріелтора та юриста мінімізують ризики при продажу, купівлі та оренді майна, а юридичний супровід забезпечить законність угод.

Замовити дзвінок