Оформлення нерухомості при розлученні

IR-REALTY допоможе оформити нерухомість
при розлученні та терміновому продажі

    Нерухомість при розлученні – це зміни правового статусу сумісної власності, які мають відповідати вимогам законодавства та нормативних актів. Ми надаємо повний спектр консультацій щодо поділу нерухомості у ситуації розірвання шлюбу з урахуванням усіх поточних змін на час запиту, допомагаємо визначити майно – співвласність та приватне.

     Законодавством передбачений певний алгоритм встановлення частки нерухомості у шлюбі, яке підлягає поділу (ст. 60-62, 69-70 СКУ) та порядок поділу (ст. 71 СКУ). Процес розділення майна у цивільному шлюбі визначений ст. 74 СКУ. При поділі потрібно задокументувати час придбання нерухомості та джерело походження коштів. Наше агентство задля оформлення юридично цієї події сприяє отриманню клієнтом витягів з державних реєстрів. Разом ми формуємо пакет документів правового статусу спільної та приватної власності подружжя, де визначена частка чоловіка та дружини.

Також IR-REALTY надає консультації з питань внесення нерухомого майна у текст шлюбного договору.

     Терміновий продаж – це специфіка оформлення нерухомості, яка вимагає швидкої перевірки усіх наявних документів та певних дій задля виконання усіх вимог законодавства при укладанні договору. 
 
     Наше агентство IR-REALTY задля надання послуги термінового оформлення угоди:

 - сприяє оцінці нерухомості впродовж доби, забезпечує виїзд спеціаліста на об’єкт;
- одночасно з оцінкою здійснюється перевірка та формування необхідного для продажу пакету документів;
- ми надаємо усі необхідні витяги з державних реєстрів;
- юридична служба складає договір у відповідності до вимог чинного законодавства та особливостей угоди, яку має намір укласти клієнт.

 

Замовити дзвінок