Послуги з оренди

Орендарю

    Оренда житла та комерційних приміщень у Мукачево та Закарпатській області за сприяння нашого агентства – це великий вибір нерухомості, яку ми надаємо з інформаційним паспортом про об’єкти, де міститься повний перелік даних та характеристик майна.

     Зробивши вибір за каталогом від нашого агентства, ви зможете у зручний для вас час оглянути об’єкти разом з нашим ріелтором. Якщо вибір зроблено, ми готуємо з урахуванням ваших побажань договір та сприяємо проведенню переговорів з орендодавцем. Цей процес займе мінімум часу, враховуючи велику базу у нашому каталозі, яка постійно оновлюється. Разом з вами ми маємо можливість перевірити наявність прав на нерухомість, обмеження та обтяження майна, нюанси сервісу приміщень тощо.

Орендодавцю

     Наше агентство IR-REALTY надає власникам нерухомості найкращі варіанти здачі в оренду ваших приміщень. Ми формуємо інформаційну картку, робимо рекламу, висвітлюючи переваги та особливості об’єкта оренди. Наш представник виконує огляд нерухомості, яку ви бажаєте здати, та разом з вами формує ціну оренди, виходячи з пропозицій ринку та попиту. Важливі для вас умови ми вносимо в проект договору, який надаватимемо потенційним орендарям. 
 
     IR-REALTY сприяє здачі в оренду усіх видів нерухомого майна: від маленьких квартир до торговельно-офісних центрів та складів.

Оренда квартир

     За терміном часу строки оренди визначені як: довготривала, на місяць, на певний строк (у місяцях), подобово. Окремо виділяють квартири у багатоквартирних будинках та новобудовах. Ви маєте можливість спочатку по фото визначити варіанти, які вам цікаві, ознайомитись з особливостями умов оренди, а потім у супроводі нашого представника оглядаєте відібрані квартири. Відносини з орендарем регулюються договором (складають юристи нашої компанії згідно з нормами українського законодавства), проект якого ми надаємо обом сторонам з врахуванням їх побажань.

Оренда будинків, котеджів, таунхаусів

     Найбільш привабливий для Закарпаття вид оренди на час відпустки, тому й пропозиції ринку в нас ширші, аніж в інших регіонах України. Від невеличкого котеджу до таунхаусу з мальовничим краєвидом з вікон. Ми складаємо разом з орендодавцем та надаємо потенційним орендарям повний опис об’єкта.

Оренда комерційних приміщень

    Оренда торговельних залів, павільйонів, складів, а також приміщень для барів, ресторанів, салонів, аптек тощо. Здійснюємо підбір варіантів приміщень за визначеними клієнтом параметрами (до 20 характеристик).

Оренда офісів

     У центрі та інших районах Мукачево, а також в інших містах Закарпаття ми пропонуємо офіси різної площі. Усі пропозиції орендодавця нами аналізуються та розміщуються в каталозі задля того, щоб потенційний орендар мав змогу оцінити комплекс послуг, який він отримає при набутті права оренди.

Оренда землі

    Окремий вид послуг з пошуку земельних ділянок/орендарів та оформлення пакета документів на оренду з врахуванням цільового призначення землі, отриманням витягу ДЗК, оцінки землі ті необхідних довідок.
Замовити дзвінок